Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
kontakt@grayseo.pl
image

Czym jest artykuł sponsorowany i jak pomaga w SEO Twojej strony?

Data dodania: 05.07.2021

Przeczytasz w: 5 minut

Artykuł sponsorowany – co to? 

Szukasz praktycznej formy na pozycjonowanie swojej strony internetowej? Zamierzasz zadbać o to, aby udostępniana przez Ciebie treść była wyżej w wynikach wyszukiwania, po wpisaniu konkretnej frazy? W takiej sytuacji doskonale się składa, bo przygotowaliśmy dla Was praktyczne rozwiązania.  Artykuł sponsorowany to jedna z najbardziej skutecznych form reklamy. Istnieje wiele zalet stosowania tego typu praktyk. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z artykułów sponsorowanych i jakie są zalety z ich stosowania. 

 • Popraw swoją pozycję w wynikach wyszukiwania 
 • Zadbasz o optymalizację fraz kluczowych 
 • Pozytywnie wpłyniesz na budowanie marki osobistej 
 • Dotrzeć do większej liczby użytkowników, którzy potencjalnie mogą być zainteresowani Twoimi usługami/produktami. 
image

Artykuł sponsorowany – przykład 

Stosowanie artykułów sponsorowanych to nowoczesna metoda na pozyskiwanie linków z wartościowych źródeł. Wszystko zależy jednak od tego, w jaki sposób chcesz przeprowadzić swoją strategię pozyskiwania linków. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsze efekty możesz uzyskać za sprawą stosowania łączonej formy pozyskiwania linków. Co to oznacza w praktyce? Warto stosować możliwość tworzenia artykułów sponsorowanych i ich publikacji na różnorodnych serwisach. Między innymi będą to portale tematyczne, regionalne i ogólnotematyczne. Tego rodzaju różnorodność, to niezwykła forma i metoda na wzrost ruchu na swojej stronie. Jeśli chcesz poznać kompletną ofertę na artykuły sponsorowane i zobaczyć ich przykłady. Przejdź do strony – sprzedaż artykułów sponsorowanych i sprawdź artykuł sponsorowany przykład. Podzielenie naszych serwisów pod kątem tematu pozwoli Ci w prosty sposób wybrać interesującą Cię miejscówkę.

Zadzwoń do nas i umów się na wspólny projekt.

image

Artykuł sponsorowany – cena

Obecnie artykuł sponsorowany to skuteczna forma wykorzystywana przez doświadczone agencje reklamowe oraz indywidualnych klientów. Ze względu na dbałość o optymalizację kosztów kampanii, na pewno zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób znaleźć właściwe miejsce na opublikowanie artykułu sponsorowanego oraz jaka jest cena takiej publikacji. Sprawdź artykuł sponsorowany cena pozostaje uzależniony od indywidualnych zasad. Przede wszystkim wpływ na cenę ma wskaźnik DR i UR, a także miesięczna liczba użytkowników.

image
image
image

Ile kosztuje artykuł sponsorowany w Internecie?

W sytuacji, kiedy często zastanawiasz się nad tym, ile kosztuje artykuł sponsorowany w Internecie, nadszedł czas na rozwiązanie Twoich wątpliwości. Oczywiście cena samego stworzenia tekstu pozostaje uzależniona od wielu czynników, takich jak:

 • jakość treści
 • długość artykułu
 • poziom trudności wybranych słów kluczowych.

Oprócz tego miejscówki pod artykuł sponsorowany są dostępne w różnorodnej cenie. Wszystko zależy także od poziomu konkurencyjności branży, wybranej tematyki, a także mocy danego serwisu. Pamiętaj, że cena artykułu sponsorowanego może być niezwykle skuteczne. Nie zawsze jednak więcej oznacza lepiej. Jesteś zainteresowany publikacją artykułów sponsorowanych w wartościowych miejscach? Skontaktuj się z nami, a pomożemy wybrać odpowiednie serwisy.

Jak pisać artykuł sponsorowany?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak napisać artykuł sponsorowany, sprawdź teraz wskazówki, które zostały dla Ciebie przygotowane przez naszych copywriterów.

 1. Postaraj się, aby treść była dostosowana pod kątem merytorycznym.
 2. Najważniejsze, aby słowa kluczowe zostały wplecione w artykuł maksymalnie naturalnie.
 3. Treść nie powinna być zoptymalizowana wyłącznie pod kątem pozycjonowania. Najważniejsze, aby była czytelna dla użytkowników.
 4. Zwróć uwagę na to, aby akapity nie były zbyt długie. Powoduje to zmęczenie czytania danej treści i może wpłynąć na poziom zainteresowania ze strony czytelników.
 5. Zadbaj o detale – takie jak interpunkcja, ortografia, odpowiedni dobór grafik i zdjęć do danego artykułu sponsorowanego.
image

Artykuł sponsorowany – marketing

Wybranie rozwiązań, takich jak artykuł sponsorowany to niezwykle skuteczne rozwiązanie. Należy pamiętać, aby we właściwy sposób optymalizować treść, a także w umiejętny sposób linkować w tekście do swojej witryny. Jeśli pojawiać się będą jakiekolwiek pytania lub wątpliwości na temat publikacji artykułu sponsorowanych, warto pamiętać o podstawach. Masz problem z optymalizacją treści pod kątem pozycjonowania? Skontaktuj się z naszym zespołem, a zajmiemy się tym osobiście!

Zadzwoń do nas i umów się na wspólny projekt.

image

Zobacz również:

Pozycjonowanie stron Buk – czy warto inwestować?

Jednym z najważniejszych powodów, dla których warto inwestować w pozycjonowanie stron w Buk, jest to, że pozwala to zwiększyć widoczność Twojej firmy w Internecie.

Czytaj więcej

Pozycjonowanie stron w Stęszewie – dlaczego warto skorzystać z usług specjalisty ds. SEO?

Pozycjonowanie Stęszew stron internetowych to proces optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek internetowych, takich jak Google, Yahoo czy Bing.

Czytaj więcej

Jakie są zalety i wady pozycjonowania stron w Wieleniu?

Pozycjonowanie stron w Wieleniu to proces, który pozwala firmom zwiększyć swoją widoczność

Czytaj więcej
Facebook link
2021 - 2024 GraySEO Wszystkie prawa zastrzeżone
E-mail: kontakt@grayseo.pl Tel: +48 728 273 704 NIP: 5213641211
Realizacja: Proud Media®