Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
kontakt@grayseo.pl
image

Sprzedaż artykułów sponsorowanych

Znajdź produkty dla siebie
Jestem zainteresowanyLista portali - Sprzedaż artykułów sponsorowanych

Co to są artykuły sponsorowane?

Artykuły sponsorowane, które proponujemy mogą zostać opublikowane na różnych portalach. Do wyboru pozostawiamy dla Ciebie serwisy ogólnotematyczne, regionalne i tematyczne. Podzieliliśmy je na kategorie po to, aby łatwiej było Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania. Jeśli masz problem z dobraniem sposobu na skuteczne pozycjonowanie – skontaktuj się z zespołem, a pomożemy w określeniu parametrów, które w danym momencie będą dla Ciebie najlepsze. Preferujemy długotrwałą współpracę, opartą na obopólnym zaufaniu. SEO to w końcu maraton, nie sprint, dlatego osiąganie stosunkowo gorszych efektów w krótszym czasie, to nie powód do niezadowolenia. Popatrz na proces pozycjonowania swojej strony internetowej jako długofalowe zadanie. Z czasem nawet „kropla, która drąży skałę” przyniesie lepsze rezultaty niż działanie w pośpiechu i po omacku.

Artykuły sponsorowane – cennik publikacji

Ceny publikacji, jakie możemy wykonać są różnorodne. Wszystko zależy od etapu pozycjonowania strony, Twojego budżetu i tego, jakie efekty zamierzasz osiągnąć. Oczywiście artykuły sponsorowane to tylko jeden z elementów, który ma wpływ na pozycję w Google po wpisaniu konkretnych fraz. Jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcia w skutecznym pozycjonowaniu – skontaktuj się z nami. Artykuły sponsorowane to naturalny sposób na tworzenie wysokiej jakości linków do Twojej witryny. Link do Twojej strony internetowej jest wyświetlany w artykule sponsorowanym na stronie. Artykuły sponsorowane to artykuły publikowane w innych serwisach internetowych na zlecenie reklamodawcy. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie linków do Twojej witryny.

Poznaj zalety publikowania artykułów sponsorowanych

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak działają artykuły sponsorowane i w jaki sposób ich publikacja ma wpływ na pozycję konkretnej domeny w sieci. W prosty sposób wytłumaczymy Ci ich możliwości, a nasze doświadczenie pokazało, że mogą naprawdę sporo! Publikacje artykułów sponsorowanych rozpoczynają się od wybrania konkretnych fraz. Dlaczego to takie istotne? Każdy zdobyty link ma za zadanie wzmocnić pozycję Twojej strony w konkretnych wynikach wyszukiwania. Następnie doświadczony copywriter zajmuje się pisaniem tekstu i optymalizacją jej pod kątem SEO. Kolejnym krokiem jest dodanie linku, prowadzącego do Twojej witryny i opublikowanie treści na wybranym portalu.

Jakie efekty przynosi publikacja artykułu sponsorowanego?

 • Pozwalają na zdobycie nowego ruchu na stronie.
 • Doprowadzają do budowy spójnego wizerunku marki.
 • Koszty możesz dopasować do aktualnego budżetu.
 • Zdobywasz linki z nowych stron, co pozwala wzmocnić pozycję SEO.

Artykuły sponsorowane pomogą Twojej witrynie znaleźć się na szczycie wyszukiwarek i być widzianym przez grupę docelową, jednocześnie zwiększając świadomość marki. Artykuły sponsorowane oferują usługę publikowania artykułów sponsorowanych na Twojej stronie internetowej. Usługa jest idealna dla tych, którzy mają projekt online i potrzebują wysokiej jakości treści do jego promocji. Dodatkowo projekt zostanie zrealizowany przez profesjonalistę, który zapewni indywidualne podejście do każdego klienta.

Zadzwoń do nas i umów się na wspólny projekt.

image

Artykuły sponsorowane – cena

Zastanawiasz się, gdzie publikować artykuły sponsorowane? Wszystko zależy od celu, jaki zamierzasz osiągnąć. Warto pamietać, aby treść tekstu była spójna z tematyką Twojej strony. Dobrze, jeśli uda Ci się wybrać portal tematyczny, którego treści są ściśle powiązane z branżą, jaką reprezentujesz.

Poniżej przykłady, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej na temat tego, gdzie publikować artykuły sponsorowane.

 1. Prowadzisz firmę, która świadczy usługi remontowe? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z publikacji na portalach ogólnotematycznych i budowlanych. Jeśli Twoje usługi są oferowane w konkretnym mieście/miastach – warto wybrać serwisy lokalne.
 2. Jesteś właścicielem sklepu internetowego z branży odzieżowej? W takiej sytuacji możesz skorzystać z portali ogólnotematycznych, lokalnych oraz tych, które przedstawiają tematykę modową/lifestylową.

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania, wymaga stworzenia wartościowego profilu linków. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabrać się za ten proces – skontaktuj się z nami. Dzięki temu możemy zadbać w sposób kompleksowy i przeprowadzić proces SEO od A do Z. Dostępne propozycje są podzielone na konkretne branże. Dzięki temu możesz poznać nasze miejscówki po to, aby móc cieszyć się z najwyższej jakości stosowanych praktyk SEO, a jednocześnie dotarcia do konkretnej grupy docelowej, która może być zainteresowania produktami i usługami.

Zainteresowany usługą? Skontaktuj się!
  Imię i nazwisko:*
  Telefon:
  Firma:
  Dodatkowe uwagi:
  Adres e-mail:*

  * Pola obowiązkowe

  Facebook link
  2021 - 2024 GraySEO Wszystkie prawa zastrzeżone
  E-mail: kontakt@grayseo.pl Tel: +48 728 273 704 NIP: 5213641211
  Realizacja: Proud Media®