Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
kontakt@grayseo.pl
image

Sprzedaż artykułów sponsorowanych

Znajdź produkty dla siebie
Jestem zainteresowany

Co to są artykuły sponsorowane?

Artykuły sponsorowane, które proponujemy mogą zostać opublikowane na różnych portalach. Do wyboru pozostawiamy dla Ciebie serwisy ogólnotematyczne, regionalne i tematyczne. Podzieliliśmy je na kategorie po to, aby łatwiej było Ci znaleźć odpowiednie rozwiązania. Jeśli masz problem z dobraniem sposobu na skuteczne pozycjonowanie – skontaktuj się z zespołem, a pomożemy w określeniu parametrów, które w danym momencie będą dla Ciebie najlepsze. Preferujemy długotrwałą współpracę, opartą na obopólnym zaufaniu. SEO to w końcu maraton, nie sprint, dlatego osiąganie stosunkowo gorszych efektów w krótszym czasie, to nie powód do niezadowolenia. Popatrz na proces pozycjonowania swojej strony internetowej jako długofalowe zadanie. Z czasem nawet „kropla, która drąży skałę” przyniesie lepsze rezultaty niż działanie w pośpiechu i po omacku.

Artykuły sponsorowane – cennik publikacji

Ceny publikacji, jakie możemy wykonać są różnorodne. Wszystko zależy od etapu pozycjonowania strony, Twojego budżetu i tego, jakie efekty zamierzasz osiągnąć. Oczywiście artykuły sponsorowane to tylko jeden z elementów, który ma wpływ na pozycję w Google po wpisaniu konkretnych fraz. Jeśli potrzebujesz kompleksowego wsparcia w skutecznym pozycjonowaniu – skontaktuj się z nami. Artykuły sponsorowane to naturalny sposób na tworzenie wysokiej jakości linków do Twojej witryny. Link do Twojej strony internetowej jest wyświetlany w artykule sponsorowanym na stronie. Artykuły sponsorowane to artykuły publikowane w innych serwisach internetowych na zlecenie reklamodawcy. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie linków do Twojej witryny.

Poznaj zalety publikowania artykułów sponsorowanych

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak działają artykuły sponsorowane i w jaki sposób ich publikacja ma wpływ na pozycję konkretnej domeny w sieci. W prosty sposób wytłumaczymy Ci ich możliwości, a nasze doświadczenie pokazało, że mogą naprawdę sporo! Publikacje artykułów sponsorowanych rozpoczynają się od wybrania konkretnych fraz. Dlaczego to takie istotne? Każdy zdobyty link ma za zadanie wzmocnić pozycję Twojej strony w konkretnych wynikach wyszukiwania. Następnie doświadczony copywriter zajmuje się pisaniem tekstu i optymalizacją jej pod kątem SEO. Kolejnym krokiem jest dodanie linku, prowadzącego do Twojej witryny i opublikowanie treści na wybranym portalu.

Jakie efekty przynosi publikacja artykułu sponsorowanego?

 • Pozwalają na zdobycie nowego ruchu na stronie.
 • Doprowadzają do budowy spójnego wizerunku marki.
 • Koszty możesz dopasować do aktualnego budżetu.
 • Zdobywasz linki z nowych stron, co pozwala wzmocnić pozycję SEO.

Artykuły sponsorowane pomogą Twojej witrynie znaleźć się na szczycie wyszukiwarek i być widzianym przez grupę docelową, jednocześnie zwiększając świadomość marki. Artykuły sponsorowane oferują usługę publikowania artykułów sponsorowanych na Twojej stronie internetowej. Usługa jest idealna dla tych, którzy mają projekt online i potrzebują wysokiej jakości treści do jego promocji. Dodatkowo projekt zostanie zrealizowany przez profesjonalistę, który zapewni indywidualne podejście do każdego klienta.

Zadzwoń do nas i umów się na wspólny projekt.

image

Artykuły sponsorowane – cena

Zastanawiasz się, gdzie publikować artykuły sponsorowane? Wszystko zależy od celu, jaki zamierzasz osiągnąć. Warto pamietać, aby treść tekstu była spójna z tematyką Twojej strony. Dobrze, jeśli uda Ci się wybrać portal tematyczny, którego treści są ściśle powiązane z branżą, jaką reprezentujesz.

Poniżej przykłady, które pozwolą Ci dowiedzieć się więcej na temat tego, gdzie publikować artykuły sponsorowane.

 1. Prowadzisz firmę, która świadczy usługi remontowe? W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z publikacji na portalach ogólnotematycznych i budowlanych. Jeśli Twoje usługi są oferowane w konkretnym mieście/miastach – warto wybrać serwisy lokalne.
 2. Jesteś właścicielem sklepu internetowego z branży odzieżowej? W takiej sytuacji możesz skorzystać z portali ogólnotematycznych, lokalnych oraz tych, które przedstawiają tematykę modową/lifestylową.

Pozycjonowanie stron internetowych w wynikach wyszukiwania, wymaga stworzenia wartościowego profilu linków. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób zabrać się za ten proces – skontaktuj się z nami. Dzięki temu możemy zadbać w sposób kompleksowy i przeprowadzić proces SEO od A do Z. Dostępne propozycje są podzielone na konkretne branże. Dzięki temu możesz poznać nasze miejscówki po to, aby móc cieszyć się z najwyższej jakości stosowanych praktyk SEO, a jednocześnie dotarcia do konkretnej grupy docelowej, która może być zainteresowania produktami i usługami.

Zainteresowany usługą? Skontaktuj się!

  * Pola obowiązkowe

  Facebook link
  2021 - 2022 GraySEO Wszystkie prawa zastrzeżone
  E-mail: kontakt@grayseo.pl Tel: +48 728 273 704 NIP: 5213641211
  Realizacja: Proud Media®